SINIRSIZ TEKNOLOJİLER GÜVENLİ YARINLAR

Play İkon

Misyonumuz

Misyon

Yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin ihtiyaçlarını rekabetçi, güvenilir, yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojik çözümler ile karşılamak.

Vizyonumuz

50

Dünyanın en büyük 50 savunma sanayi firması arasında yer almak.

#MİLLİMÜHENDİSLİK

Sınırsız teknolojilerimiz ile yarınlarımız için var gücümüzle çalışıyoruz...

#MİLLİMÜHENDİSLİK

Sınırsız teknolojilerimiz ile yarınlarımız için var gücümüzle çalışıyoruz...

Türkiye’nin ulusal güvenliği için yüksek teknoloji gerektiren alanlarda T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne; proje yönetimi, sistem mühendisliği, teknoloji transferi, teknik ve lojistik destek ile danışmanlık hizmetleri sağlamak amacıyla Savunma Sanayi İcra Komitesi (SSİK) kararıyla 1991 yılında kurulduk.

 

Türk savunma sanayimizin milli projelerinde yer alarak üstlendiğimiz kritik görevlerle kazandığımız mühendislik ve teknoloji birikimimizi önemli yatırımlar yaparak genişlettik ve bugün; askeri deniz platformları, siber güvenlik, taktik mini İHA sistemleri, radar sistemleri, uydu teknolojileri, komuta kontrol sistemleri, sertifikasyon ve danışmanlık olmak üzere geniş bir alanda faaliyet gösteriyoruz.  Yerli kaynakları kullanarak geliştirdiğimiz özgün ve kritik sistemler ile ülkemizin sivil kamu ve özel sektör ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz. Ülkemizin en büyük savunma sanayii firmalarından biri olarak, Türk savunma sanayisinin global pazarda da rekabet gücüne katkı sağlıyor ve ihracat odaklı çalışmalar yürütüyoruz. 

 

Türkiye’nin savunma sanayii ihtiyaçları öncelikli olmak üzere sahip olduğumuz teknoloji tabanlı faaliyetlerimizi; kamu ve özel sektör ihtiyaçlarına yönelik çeşitlendiriyor ve sivil havacılıktan, tarıma, sağlıktan, enerjiye uzanan geniş bir yelpazede yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Yönetim Kurulumuz

  • Prof. Dr. İhsan KAYA

   Yönetim Kurulu Başkanı

 

   • Reha DENEMEÇ

    Yönetim Kurulu Baş. Vekili

   • Mehmet Fatih GÜÇLÜ

    Yönetim Kurulu Üyesi

   • Adnan ÇELİK

    Yönetim Kurulu Üyesi

   • İsmail DOĞAN

    Yönetim Kurulu Üyesi


Genel Müdürümüz

   • Özgür GÜLERYÜZ

    Genel Müdür

 

Kilometre Taşlarımız

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.