Etkin uzmanlık altyapısı ve yaygın sektörel hakimiyetiyle, savunma ve güvenlik sektörü tedariklerinin maliyet etkin olarak karşılanması, lojistik fazın yönetimine yönelik etkin bir altyapının planlanması ve ihtiyaç duyulan yapıların oluşturulması alanlarında çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz.

Bu doğrultuda TSK ve T.C. İçişleri Bakanlığı’nın acil gereksinimlerini, değerlendirme aşamasından itibaren, edindiğimiz deneyimler ve ürün bilgimiz çerçevesinde nitelikli uzmanlık katkısı sağlayarak en kısa sürede karşılıyoruz.

Projeler

Ana Yurt Güvenliğine Yönelik Özel Maksatlı Teçhizat ve Hizmet Alımı Projesi

2007 yılından bu yana yürüttüğümüz Proje kapsamında, TSK’nın ve T.C. İçişleri Bakanlığı’nın acil tedarik ihtiyaçları, en kısa sürede etkin olarak temin, test ve kalifiye edilmektedir. Silah, mühimmat, C4ISR, zırhlı araç ve balistik ürünler başta olmak üzere geniş bir yelpazede önemli bir tedarik bilgi birikimi oluşturulmuştur. Tedarik faaliyetlerimizin etkinliği, hızı ve kullanıcıya sağlanan fayda daha da artırılarak, talepler en iyi şekilde karşılanmaktadır.

 

Dikey Rüzgar Tüneli (DRT) Bakım, Onarım ve İdame Projesi

 

SSB himayesinde yürüttüğümüz projede; Türk Silahlı Kuvvetleri paraşütçülerine eğitim sağlayan DRT sistemine yönelik ihtiyaç duyulan bakım onarım ve iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştiriyor ve . periyodik bakım ve onarım faaliyetleri ile stok seviye malzemelerin teslimat durumlarına ilişkin ayrıntılı raporları SSB’ye sunuyoruz. Sistemde kullanılan kompozit pallerin yenilenmesine yönelik çalışmalarımızı da sürdürmekteyiz.

T.C. İçişleri Bakanlığı'nın Acil İhtiyaçlarının Tedariki Projesi

T.C. İçişleri Bakanlığı’nın acil gereksinimlerinin karşılanması amacıyla, 2015 yılında başlattığımız proje kapsamında; Cumhurbaşkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) ve Jandarma Genel Komutanlığı için Acil Tedarik Faaliyetleri yürütüyoruz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.