Yeniliklerimizle bugünü ve
geleceğimizi savunuyoruz

Sürekli yeniliğin peşindeyiz… Bugün savunmayı kolaylaştıran çözümleri sağlarken, geleceği hayal ediyoruz ve yenilikçi fikirlerle ülkemizin güvenliği için kendi sınırlarımızı zorluyoruz.

 

Türkiye’nin öncü savunma sanayi şirketi olarak inovasyonu; var olmanın ve sürekli gelişen bir endüstriyi dönüştürmenin bir yolu olarak benimsiyoruz. Değişen koşullara göre çeşitlenen beklentileri en hızlı ve en etkili şekilde gerçekleştirebilmek için sahip olduğumuz çevikliğimiz ve tecrübemiz bizlere ülkemizin savunma alanında önceliği hissedilen ve hali hazırda yapılmamış olan herhangi bir ürün ve hizmeti çıkarabilme esnekliğini sağlıyor.

Bugün denizaltı modernize etmekten, siber tehditleri bertaraf etmeye, uydu sistemlerinden, otonom dron sistemlerine varıncaya kadar uzanan en basitten en karmaşığa uygulamalarımız çeşitlilik gösterse de amacımız tek; güvende olmanız.

Beklentileri karşılayan ve bunun da ötesine geçip yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmek üzere çalışmaya devam edeceğiz.

İnsansız otonom denizaltılar, GPS’e bağımlı olmadan görev icra ettirebilecek teknolojiler, blokzincir teknolojisi ile kritik/gizli haberleşmenin sağlanması ve daha fazlası…

Halihazırda sahip olduğumuz tasarım, yapay zeka ve donanım odaklı kabiliyetlerimizi hem güncel teknolojilerle destekliyor hem de ana faaliyet alanlarımız arasında sağladığımız geçirgenlikle yeni boyutlara taşıyoruz.

Askeri deniz platformlarındaki tasarım, inşa, modernizasyon ve yerlileştirme kabiliyetlerimizde derinleşirken diğer yandan mini İHA sistemlerimiz kapsamında kazandığımız yapay zeka ve otonom algoritmalarının da insansız askeri deniz platformlarımıza uyarlanması ile geleceğe hazırlanıyoruz.

 

Kritik kurumların altyapılarını korumak üzere hizmet verdiğimiz siber tehdit istihbaratı ve siber güvenlik kabiliyetlerimizle askeri platformlar başta olmak üzere uydular, deniz platformları, dronlar gibi milli platformlarımızın siber saldırılara karşı korunmaları amacıyla kabiliyetlerimizi uyarlamayı hedefliyoruz.

Sahada taktik görüntü ihtiyacının karşılanması, genel haritalama veya doğal afetlerde görüntü sağlanması gibi amaçlar için uydu çözümlerine konvansiyonel uygulamaların dışında bakarak; maliyet ve zaman etkin, yüksek performanslı ve takım konseptinde görev icra edebilecek mikro ve nano uydular üzerinde çalışıyoruz.

Bu ve bunun gibi ülkemiz için yenilikçi olan yaklaşımlarımızı sürekli geliştirmeye ve öncü olmaya devam ederken geleceği yakalayarak küresel alanda da bilinen ve rekabetçi bir konuma geleceğimize inancımız ve azmimiz tam.

Bir kahve molası, bir sebilin başı, bir fuar, hatta bir tweet... Bizim için her ortam inovasyonu tetikleyecek fikir tohumlarının atıldığı bir fırsat alanı…

 

Tamamı beyaz yakadan oluşan farklı disiplinlerden oluşan çalışanlarımızla ülkemizin en büyük tasarım ve mühendislik şirketiyiz. Sahip olduğumuz beyin gücü; yenilikçi fikirlerin geliştirilmesi, bu fikirlerin tasarlanması ve yerli endüstrimizle birlikte hayata geçirilmesi konusunda bizim en önemli kaynağımızı oluşturuyor.

Sinerjiyi destekleyen ve fikirleri açığa çıkaran şirketimizdeki çalışma ortamıyla birlikte her bir STM çalışanının sistematik fikir toplama platformumuza yaptığı katkılarla da sürekli bir şekilde yeni fikirlerden besleniyoruz. Şirketimiz içinde sınırlı kalmayıp çözüm sağladığımız askeri ve sivil makamlarımız ile direkt olarak temas halinde kalıyor ve aynı zamanda sosyal medya ve internet sitemiz aracılığıyla da tüm takiplerimizin ve ziyaretçilerimizin de fikirlerinden faydalanıyoruz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.