Sıkça Sorulan Sorular

Accordion Arrow

Kariyer.net, Linkedin, Vizyonergenç ve web sitemiz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Accordion Arrow

Teknik ekip ile birlikte değerlendirdiğimiz başvurular sonucunda pozisyona uygun bulunan ve mülakat planlaması gerçekleştirilen adaylara, mülakat öncesinde tamamlanmak üzere online olarak kişilik envanteri, İngilizce sınavı ve video mülakattan oluşan değerlendirme araçlarını tanımlıyoruz. Ayrıca pozisyona göre değişen teknik sınavlar da online olarak uygulanmaktadır.
Ek olarak, Yönetsel kadrolarımızın işe alım süreçlerinde İnsan Kaynakları ekibimiz tarafından gerçekleştirilen Değerlendirme ve Gelişim Merkezi Uygulamalarından yararlanılmaktadır.

Accordion Arrow

Online olarak iletilen İngilizce sınavı dışında, kişilere başvurulan pozisyon için mülakattan önce teknik sınav iletilmektedir. Sınav içeriği başvurulan pozisyona ve bölüme göre değişiklik gösterebilmektedir.

Accordion Arrow

İş başvurunuz görüşülen pozisyon için olumsuz değerlendirilmiş olsa da, uygun olabileceğiniz pozisyon oluşması durumunda tekrar sürece dahil olabilirsiniz.

Accordion Arrow

Stajyer programımız STARTEAM kapsamında, sadece lisans öğrencileri değerlendirilmektedir.

Accordion Arrow

STARTEAM kapsamında tüm başvuruları vizyonergenc.com sitesi üzerinden alıyoruz.

Accordion Arrow

Çalışma Koşulları;

Ankara Ofislerimiz için hafta içi çalışma saatleri 09:00 - 18:00, İstanbul ve Gölcük ofislerimiz için 08:00 - 17:00’dir.

Kariyer hayatı ve özel yaşamı esnek bir şekilde birleştirmenin verimlilik için önemine inanıyoruz, bu yüzde şirketimizde “Esnek Mesai” uyguluyoruz.

İzinler;

İş Kanunu gereği tanımlanan izinlere ek olarak doğum günleri ve takip eden haftalarda kullanmak üzere “Doğum Günü İzni” bulunuyor. Ayrıca herhangi bir durumda kullanmak üzere yıllık 54 saat mazeret izni tanımlıyoruz.

Yan Haklar:

Çalışanlar bizim gücümüz, aileleri de çalışanlarımızın gücü… Bu yüzden özel sağlık sigortamızı çalışanlarımızın yanında eşlerini ve çocuklarını da kapsayacak şekilde yapıyoruz.
Ayrıca kahvaltı ya da lokasyona göre yemekhane veya kart ile yemek ve yine lokasyona göre servis ya da yol yardımı gibi ulaşım desteklerimiz bulunuyor. Ayrıca çalışanlarımızın özel günlerine önem veriyoruz, evlilik, doğum ya da doğum günü gibi özel günlerde hediye vermeyi ihmal etmiyoruz…

Accordion Arrow

Güncel teknolojileri takip etmek, donanımımızı her geçen gün artırmak için eğitime yatırım yapıyoruz. Tüm çalışanlarımız STMOkul kapsamında sınıf içi, yurt içi, yurt dışı, online gelişim platformlarından faydalanabiliyor. Bunlara ek olarak, tecrübe paylaşımının önemine inanıyoruz ve 2’Miz Mentorluk Programı, Yönetici Gelişim Programı ve Proje Yöneticisi Geliştirme Programı gibi eğitim ve gelişim programları uyguluyoruz.

Eğitim ve Gelişim Programlarımız ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.