Her adımda birlikte
daha ileriye

Gücümüzün kaynağını, kritik tüm alanlarda ülkemize bağımsızlık sağlayacak hizmet ve ürünleri sunmak oluşturuyor. Bu bağımsızlık mücadelesinde ise savunma sanayiimiz “savunma” kavramını sadece konvansiyonel savunma sistemleri ile sınırlı tutmayarak bir bütün olarak ele alıyor ve ülkemizin hem askeri hem sivil, tüm yetenek ve yetkinliklerinden faydalanarak faaliyetlerini gerçekleştiriyor.

“Milli projelerimizin bir parçası olarak siz de ülkemizin bağımsızlığı yolunda bize katılın.”

T.C. Cumhurbaşkanlığı, Savunma Sanayi Başkanlığı’nın bir iştiraki olarak bizler de bugün sektörümüzde; askeri deniz platformları, otonom sistemler, siber güvenlik ve bilişim gibi ihtiyaç alanları başta olmak üzere ana yüklenici olarak görevler üstleniyor ve çalışmalarımızı tüm iş ekosistemimizle sürdürüyoruz.

Stm Step Logo

Yerelde geliştirdiğimiz milli tecrübeyi dost ve kardeş ülkelere de ihraç ederek dünyanın en büyükleri ile rekabetimize ortak olun.

İş ekosistemizin bir parçası olmak için bizlere ulaşabilir ve kabiliyetlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İŞ ORTAĞIMIZ OLUN

“1000’in üzerindeki değerli iş ortağımız arasında siz de yerinizi alın.”

Türkiye’nin en büyük beyaz yaka mühendis grubuna sahip olan şirketlerinden biri olarak yarattığımız katma değeri; tırnaklarımızla inşa ettiğimiz ve tüm yeteneklerini yakından bildiğimiz iş ekosistemimizin potansiyelini devreye sokarak ve tüm bu değer bütününün üstüne STM mühendisliğini, teknolojisini ve tasarım kabiliyetini yedirerek milli projelerimizi maksimum yerlilikle hayata geçirmek oluşturuyor.

Sahip olduğumuz bu sinerjik iş kültürümüzü de 1000’in üzerindeki değerli iş ortağımız ve tedarikçilerimiz oluşturuyor.

Bu motivasyonla, MİLGEM gibi ülkemizin gurur projesini %70’lere varan yerlilik seviyelerine taşımayı başardık. Bu başarıda; Dz.K.K.’nın bilgi birikimi ve tecrübesi ile SSB’nin değerli yönlendirmeleri başta olmak üzere iş ekosistemimizin payı büyük. Benzer şekilde sınıfının ilk gemisi olarak inşa edilecek MİLGEM-5 “İ” Sınıfı Fırkateyn Projesinde de azami yerliliği sağlamak üzere faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Yerelde elde ettiğimiz bu milli tecrübeyi, ekosistemimizle olan sinerjimizin etkisiyle Türkiye’nin tek kalemde en büyük askeri gemi ihracatlarından biri olma özelliği taşıyan Pakistan Denizde İkmal Gemisi ile ve ülkemizin ilk ve tek denizaltı modernizasyon ihracatı ile de yurt dışına taşıdık. Şu an dünyanın en büyük ilk 100 savunma şirketi arasındayız ve ilk 50 savunma sanayii şirketi arasına girmek yönündeki vizyonumuza da ancak güç birliğimizi devam ettirerek ulaşabileceğimizin farkındayız.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.