STM'de Hayat

Çalışma Saatleri ve Esnek Mesai

Çalışma saatlerimiz

Ankara Ofislerimiz için hafta içi 09:00 - 18:00

İstanbul ve Gölcük ofislerimiz için 08:00 - 17:00’dir.

Kariyer hayatı ve özel yaşamı esnek bir şekilde birleştirmenin verimliğe sağladığı katkıya inanıyoruz, bu yüzden şirketimizde “Esnek Mesai” sistemini uyguluyoruz.

Stm Esnek Calisma

Stm Esnek Calisma Mobil

Yan Haklar

Saglik Icon

Özel Sağlık Sigortası
Çalışanlar bizim gücümüz, aileleri de çalışanlarımızın gücü... Bu yüzden özel sağlık sigortasını çalışanlarımızın yanında eşlerini ve çocuklarını da kapsayacak şekilde uyguluyoruz.

Sigorta Icon

İzinler
İş Kanunu gereği tanımlanan izinlere ek olarak 54 saatlik mazeret izni ya da Yüksek Lisans/Doktora izinleri bulunuyor. Ayrıca ister doğum gününde ister doğum gününü takip eden haftalarda kullanılmak üzere “Doğum Günü İzni” tanımlıyoruz.

Ulasim Icon

Ulaşım
Ofislere göre değişiklik göstermek ile birlikte semt servisi ya da yol yardımı imkanları sağlıyoruz.

Eat Icon

Yemek
Lokasyona göre ofislerimizde kahvaltı, öğlen ve akşam mesai yemeği ya da yemek kartı uygulaması bulunuyor.

Ödüllendirme Programları

Trophy Çalışan Etkinlik Programı (ÇEP)

Şirketimizde çalışanlar, kurumsal faaliyetleri ve profesyonel gelişimi destekleyici katkılarından dolayı Çalışan Etkinlik Programı (ÇEP) kapsamında puan kazanabiliyorlar. En çok ÇEP puanı kazanan ekip üyelerimizi her sene gerçekleşen ödül töreni ile kutluyoruz.

Stm Okdullendirme Cep Logo

 

TrophyKurumsal Aidiyet Ödülü

Her yıl gerçekleşen ödül töreni ile şirkette 5., 10., 15., 20. ve 25. yılını tamamlayan çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.

TrophyDeğer Yaratanlara Teşekkür Ödülü

STM’nin güncel Stratejik Hedefleri doğrultusunda, objektif verilere göre beklenenin üzerinde performans göstererek ciroya, karlılığa, ihracata, verimliliğe, müşteri memnuniyetine katkıya, yenilikçi fikirlerle STM’nin sürekli gelişimine ve çalışan bağlılığına yapılan somut katkıları ödüllendiriyoruz.

TrophyAnlık Geri Bildirim Ödülü

Geri bildirimin öneminin gittikçe önem kazandığı günümüz çalışma hayatında bu kültürü daha da yaymak ve anlık geri bildirim sistemini özendirmek için en çok “Anlık Geri Bildirim Alan” ve “En Çok Anlık Geri Bildirim Veren” çalışanlarımızı kutluyoruz.

TrophySTM Marka Algısına Katkı Ödülü

Ulusal ve/veya uluslararası düzeyde gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler ile STM’yi temsil ederek, marka algısına önemli katkılar sağlayan çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.

Bizi Biz Yapanlar

İletişim faaliyetleri ile, bölüm çalışanlarının ve faaliyetlerinin Şirket genelinde tanıtılması amacıyla; projelerin/ürünlerin tanıtım videoları, çalışanları tanıtan yazı dizilerini yayımlanır. Faaliyet sonunda, ilgi çekici yarışmalar düzenlenerek çalışanların davet edildiği faaliyet kapanış organizasyonu düzenlenir.

Bizi Biz Yapanlar5
Bizi Biz Yapanlar1
Bizi Biz Yapanlar4
Bizi Biz Yapanlar2
Bizi Biz Yapanlar3

Stm Cim Logo

ÇİM (Çalışan İlişkileri ve Motivasyon) Takımı:

“Birlikte Yapabiliriz!”, “Bizi Bizden Daha İyi Kim Anlar?” mottoları ile yolan çıkan, gönüllü, motive ve proaktif çalışanlarımızdan oluşan ÇİM Takımı’nın üyeleri farklı bölümlere ait temsilcilerden oluşmaktadır. Profesyonel kabiliyetlerinin yanında sosyal yetenekleri ile de şirketimize değer katan ÇİM Takımı, çalışanların fikir ve önerilerini her geçen gün hayata geçirmeye devam ediyor.

İletişim ve Motivasyon Faaliyetleri

İletişim ve Motivasyon Buluşmaları: Çalışanlarımızın motivasyon, iletişim ve bağlılıklarını artırmak ve bir araya gelmek amacıyla, şehir içinde ya da dışında, eğitici, takım çalışmasını destekleyici ve motivasyon arttırıcı faaliyetler düzenliyoruz.

Stm Calisan Iliskileri1

 

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.