Motivasyon Programlarımız

Ödüllendirme Programları

Trophy Çalışan Etkinlik Programı (ÇEP)

Şirketimizde çalışanlar, kurumsal faaliyetleri ve profesyonel gelişimi destekleyici katkılarından dolayı Çalışan Etkinlik Programı (ÇEP) kapsamında puan kazanabiliyorlar. En çok ÇEP puanı kazanan ekip üyelerimizi her sene gerçekleşen ödül töreni ile kutluyoruz.

Stm Okdullendirme Cep Logo

TrophyKurumsal Aidiyet Ödülü

Her yıl gerçekleşen ödül töreni ile şirkette 5., 10., 15., 20. ve 25. yılını tamamlayan çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.

TrophyDeğer Yaratanlara Teşekkür Ödülü

STM’nin güncel Stratejik Hedefleri doğrultusunda, objektif verilere göre beklenenin üzerinde performans göstererek ciroya, karlılığa, ihracata, verimliliğe, müşteri memnuniyetine katkıya, yenilikçi fikirlerle STM’nin sürekli gelişimine ve çalışan bağlılığına yapılan somut katkıları ödüllendiriyoruz.

TrophyAnlık Geri Bildirim Ödülü

Geri bildirimin öneminin gittikçe önem kazandığı günümüz çalışma hayatında bu kültürü daha da yaymak ve anlık geri bildirim sistemini özendirmek için en çok “Anlık Geri Bildirim Alan” ve “En Çok Anlık Geri Bildirim Veren” çalışanlarımızı kutluyoruz.

TrophySTM Marka Algısına Katkı Ödülü

Ulusal ve/veya uluslararası düzeyde gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler ile STM’yi temsil ederek, marka algısına önemli katkılar sağlayan çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.

Stm Cim Logo

ÇİM (Çalışan İlişkileri ve Motivasyon) Takımı:

“Birlikte Yapabiliriz!”, “Bizi Bizden Daha İyi Kim Anlar?” mottoları ile yolan çıkan, gönüllü, motive ve proaktif çalışanlarımızdan oluşan ÇİM Takımı’nın üyeleri farklı bölümlere ait temsilcilerden oluşmaktadır. Profesyonel kabiliyetlerinin yanında sosyal yetenekleri ile de şirketimize değer katan ÇİM Takımı, çalışanların fikir ve önerilerini her geçen gün hayata geçirmeye devam ediyor.

İletişim ve Motivasyon Faaliyetleri

İletişim ve Motivasyon Buluşmaları: Çalışanlarımızın motivasyon, iletişim ve bağlılıklarını artırmak ve bir araya gelmek amacıyla, şehir içinde ya da dışında, eğitici, takım çalışmasını destekleyici ve motivasyon arttırıcı faaliyetler düzenliyoruz.

Stm Calisan Iliskileri1

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.