STM Milli Mühendislik Ürünlerini Avrupa’da Görücüye Çıkarıyor

06.09 2022

STM MSPO %201089x611px

Türkiye’nin savunma sanayii alanındaki büyük atılımda önemli rol oynayan STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş., milli mühendislik becerilerini yurt dışında sergilemeye devam ediyor. Yenilikçi ve milli teknoloji ürünleri ile Türkiye’nin uluslararası arenadaki rekabet gücünü güç katan STM, Polonya Uluslararası Savunma Fuarı MSPO’da yerini alıyor.

Milli Mühendislik Çözümleri Uluslararası Arena’da Boy Gösterecek!

Avrupa’nın önde gelen savunma fuarlarından Polonya Uluslararası Savunma Fuarı MSPO’da STM, her tür potansiyel tehdidi önlemenin yanı sıra deniz gözetleme ve devriyesi, ana yüklenicisi olduğu Türkiye'nin ilk milli fırkateyni, MİLGEM İstif (İ) Sınıfı Fırkateyn; hava, suüstü ve sualtı hedeflerinin tespiti, konumunun belirlenmesi, sınıflandırılması, teşhisi ve imhasını gerçekleştirebilen Türkiye'nin ilk milli korveti MİLGEM Ada Sınıfı Korvet, Pakistan Denizde İkmal Tankeri (PNFT); keşif, gözetleme ve görüş ötesi hedeflerin isabetli şekilde imha edilmesi maksadıyla tasarlanan taktik mini İHA sistemleri KARGU, ALPAGU ve TOGAN’ı sergileyecek.

STM tarafından milli mühendislik becerileri ile üretilen askeri denizcilik projeleri ve taktik mini İHA sistemleri Polonya Uluslararası Savunma Fuarı MSPO’da 6-9 Eylül tarihleri arasında görücüye çıkacak. Polonya’nın Kielce şehrinde düzenlenecek olan fuarda STM milli mühendislik ürünleri ile G-46 no’lu stantta savunma sanayi meraklıları için yerini alacak.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.